E92F501VND122MBA0U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F501VND122MBA0U
JLCPCB Part #
C3724460
Package
Plugin,D40xL102.5mm
Description
-25℃~+85℃ 102.5mm 1200uF 22.5mm 40mm 5000hrs@85℃ 500V 7.7A@120Hz 70mΩ@120Hz ±20% 插件,D40xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS