380LX682M025J012
MFR.Part #
380LX682M025J012
JLCPCB Part #
C3724399
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25V 25mm 25mm 3.5A@120Hz 3000hrs@85℃ 6800uF 78mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS