381LX331M250H022
MFR.Part #
381LX331M250H022
JLCPCB Part #
C3724348
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@120Hz 10mm 22mm 250V 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 502mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS