E91F421VSN271MA40U
MFR.Part #
E91F421VSN271MA40U
JLCPCB Part #
C3724340
Package
Plugin,D35xL42.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8A@120Hz 10mm 270uF 310mΩ@120Hz 35mm 42.5mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL42.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS