SLPX222M063A3P3
MFR.Part #
SLPX222M063A3P3
JLCPCB Part #
C3724273
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 181mΩ@120Hz 2.35A@120Hz 2200uF 22mm 3000hrs@85℃ 30mm 63V ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS