SLPX682M080H7P3
MFR.Part #
SLPX682M080H7P3
JLCPCB Part #
C3724245
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 35mm 40mm 49mΩ@120Hz 5.24A@120Hz 6800uF 80V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS