381LR560M450H012
MFR.Part #
381LR560M450H012
JLCPCB Part #
C3724225
Package
Plugin,D22xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 25mm 3.55Ω@120Hz 3000hrs@105℃ 450V 56uF 670mA@120Hz ±20% 插件,D22xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS