381LR331M400A022
MFR.Part #
381LR331M400A022
JLCPCB Part #
C3724223
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.71A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 32mm 330uF 35mm 400V 402mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS