E91F421VNT122MC65U
MFR.Part #
E91F421VNT122MC65U
JLCPCB Part #
C3724212
Package
Plugin,D50xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1200uF 25mm 4.6A@120Hz 420V 5000hrs@105℃ 50mm 67.5mm ±20% 插件,D50xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS