381LR152M250A052
MFR.Part #
381LR152M250A052
JLCPCB Part #
C3724185
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 250V 3.56A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 52mm 99mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS