381LQ471M350A022
MFR.Part #
381LQ471M350A022
JLCPCB Part #
C3724184
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.4A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 32mm 350V 353mΩ@120Hz 35mm 470uF ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS