E92F351VND182MAA0U
MFR.Part #
E92F351VND182MAA0U
JLCPCB Part #
C3724164
Package
Plugin,D35xL102.5mm
Description
-25℃~+85℃ 102.5mm 1800uF 22.5mm 350V 35mm 5000hrs@85℃ 60mΩ@120Hz 8A@120Hz ±20% 插件,D35xL102.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS