EKMH630VQT562MB25U
MFR.Part #
EKMH630VQT562MB25U
JLCPCB Part #
C3724163
Package
Plugin,D40xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 2.45A@120Hz 2000hrs@105℃ 25mm 27mm 40mm 5600uF 63V ±20% Plugin,D40xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS