E91F501VND391MA65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E91F501VND391MA65U
JLCPCB Part #
C3724134
Package
Plugin,D35xL67.5mm
Description
-25℃~+105℃ 2.6A@120Hz 204mΩ@120Hz 22.5mm 35mm 390uF 5000hrs@105℃ 500V 67.5mm ±20% 插件,D35xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS