E91F3J1VNT152MU80U
MFR.Part #
E91F3J1VNT152MU80U
JLCPCB Part #
C3723983
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1500uF 25mm 385V 45mm 5.5A@120Hz 5000hrs@105℃ 82.5mm ±20% 插件,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS