SLP820M400A1P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP820M400A1P3
JLCPCB Part #
C3723955
Package
Plugin,D22xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 27mm 3000hrs@105℃ 4.046Ω@120Hz 400V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS