ESMM221VSN122MQ50U
MFR.Part #
ESMM221VSN122MQ50U
JLCPCB Part #
C3723907
Package
Plugin,D25.4xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 220V 25.4mm 3000hrs@85℃ 52mm ±20% 插件,D25.4xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS