SLP471M200A7P3
MFR.Part #
SLP471M200A7P3
JLCPCB Part #
C3723895
Package
Plugin,D22xL4mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 423mΩ 470uF 4mm ±20% 插件,D22xL4mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS