ELXG800VNN472MA50U
MFR.Part #
ELXG800VNN472MA50U
JLCPCB Part #
C3723782
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3.46A@120Hz 35mm 4700uF 5000hrs@105℃ 52mm 80V ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS