E91F501VNT122MCA5U
MFR.Part #
E91F501VNT122MCA5U
JLCPCB Part #
C3723773
Package
Plugin,D50xL107.5mm
Description
-25℃~+105℃ 107.5mm 1200uF 25mm 5000hrs@105℃ 500V 50mm 6A@120Hz ±20% 插件,D50xL107.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS