EKMS161VSN332MA50U
MFR.Part #
EKMS161VSN332MA50U
JLCPCB Part #
C3723760
Package
Plugin,D35xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 3000hrs@105℃ 3300uF 35mm 5.4A@120Hz 52.5mm ±20% 插件,D35xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS