EKMH630VSN183MA80U
MFR.Part #
EKMH630VSN183MA80U
JLCPCB Part #
C3723655
Package
Plugin,D35xL82mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12mΩ@120Hz 18000uF 2000hrs@105℃ 35mm 5.72A@120Hz 63V 82mm ±20% 插件,D35xL82mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS