E92F501VND681MB65U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F501VND681MB65U
JLCPCB Part #
C3723620
Package
Plugin,D40xL67.5mm
Description
-25℃~+85℃ 123mΩ@120Hz 22.5mm 40mm 5000hrs@85℃ 500V 5A@120Hz 67.5mm 680uF ±20% 插件,D40xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS