EKMH451VQT221MB25U
MFR.Part #
EKMH451VQT221MB25U
JLCPCB Part #
C3723584
Package
Plugin,D40xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.09A@120Hz 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 27mm 40mm 450V ±20% 插件,D40xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS