E92F401VND102MA80U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E92F401VND102MA80U
JLCPCB Part #
C3723561
Package
Plugin,D35xL82.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 22.5mm 35mm 400V 5.9A@120Hz 5000hrs@85℃ 82.5mm 88mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS