ESMM500VNN273MB50U
MFR.Part #
ESMM500VNN273MB50U
JLCPCB Part #
C3723525
Package
Plugin,D40xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 27000uF 3000hrs@85℃ 40mm 50V 52mm ±20% 插件,D40xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS