ESMH630VSN332MQ30U
MFR.Part #
ESMH630VSN332MQ30U
JLCPCB Part #
C3723438
Package
Plugin,D25.4xL3mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.64A@120Hz 2000hrs@85℃ 25.4mm 3300uF 3mm 63V 75mΩ@120Hz ±20% 插件,D25.4xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS