EKMH451VRD471MA50U
MFR.Part #
EKMH451VRD471MA50U
JLCPCB Part #
C3723408
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 1.72A@120Hz 2000hrs@105℃ 22.5mm 35mm 450V 470uF 529mΩ@120Hz 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS