SLP471M160A3P3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SLP471M160A3P3
JLCPCB Part #
C3723397
Package
Plugin,D22xL3mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 160V 22mm 3000hrs@105℃ 3mm 423mΩ 470uF ±20% 插件,D22xL3mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS