EKMS451VSN820MP25S
MFR.Part #
EKMS451VSN820MP25S
JLCPCB Part #
C3723395
Package
Plugin,D22xL27.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 27.5mm 3000hrs@105℃ 450V 640mA@120Hz 82uF ±20% 插件,D22xL27.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS