SLP151M450C3P3
MFR.Part #
SLP151M450C3P3
JLCPCB Part #
C3723393
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2.121Ω 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 450V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS