EKMH160VQT333MB25U
MFR.Part #
EKMH160VQT333MB25U
JLCPCB Part #
C3723392
Package
Plugin,D40xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 25mm 27mm 3.64A@120Hz 33000uF 40mm ±20% 插件,D40xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS