ESMM201VSN332MA63U
MFR.Part #
ESMM201VSN332MA63U
JLCPCB Part #
C3723382
Package
Plugin,D35xL65mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 200V 3000hrs@85℃ 3300uF 35mm 65mm ±20% 插件,D35xL65mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS