E91F501VNT821MU80U
MFR.Part #
E91F501VNT821MU80U
JLCPCB Part #
C3723341
Package
Plugin,D45xL82.5mm
Description
-25℃~+105℃ 25mm 4.3A@120Hz 45mm 5000hrs@105℃ 500V 82.5mm 820uF ±20% 插件,D45xL82.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS