E91F3J1VNT821MU50U
MFR.Part #
E91F3J1VNT821MU50U
JLCPCB Part #
C3723333
Package
Plugin,D45xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 25mm 3.5A@120Hz 385V 45mm 5000hrs@105℃ 52.5mm 820uF ±20% 插件,D45xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS