381LR181M450K022
MFR.Part #
381LR181M450K022
JLCPCB Part #
C3723316
Package
Plugin,D30xL32mm
Description
-25℃~+105℃ 1.12A@120Hz 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 32mm 450V 737mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS