EKMQ401VSN561MA40U
MFR.Part #
EKMQ401VSN561MA40U
JLCPCB Part #
C3723314
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 42mm 560uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS