EKMM201VNN222MA50U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMM201VNN222MA50U
JLCPCB Part #
C3723312
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3.78A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS