381LX273M010J032
MFR.Part #
381LX273M010J032
JLCPCB Part #
C3723287
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 25mm 27000uF 3.1A@120Hz 3000hrs@105℃ 34mΩ@120Hz 35mm ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS