EKMH181VQD222MA50U
MFR.Part #
EKMH181VQD222MA50U
JLCPCB Part #
C3723257
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 113mΩ@120Hz 180V 2000hrs@105℃ 22.5mm 2200uF 3.6A@120Hz 35mm 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS