380LX331M450K052
MFR.Part #
380LX331M450K052
JLCPCB Part #
C3723189
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 330uF 450V 50mm 550mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS