380LQ472M063J032
MFR.Part #
380LQ472M063J032
JLCPCB Part #
C3723158
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.59A@120Hz 37mm 4700uF 63V 88mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS