381LQ221M350H032
MFR.Part #
381LQ221M350H032
JLCPCB Part #
C3723099
Package
Plugin,D22xL37mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 22mm 350V 37mm 754mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS