ESMM401VSN681MA50S
MFR.Part #
ESMM401VSN681MA50S
JLCPCB Part #
C3723044
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.1A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 400V 488mΩ@120Hz 52mm 680uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS