E92F3J1VNT182MC65U
MFR.Part #
E92F3J1VNT182MC65U
JLCPCB Part #
C3722979
Package
Plugin,D50xL67.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1800uF 25mm 385V 5000hrs@85℃ 50mm 67.5mm 7.3A@120Hz ±20% 插件,D50xL67.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS