381LX562M035J012
MFR.Part #
381LX562M035J012
JLCPCB Part #
C3722925
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 25mm 3000hrs@105℃ 35V 5600uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS