SLPX562M050A7P3
MFR.Part #
SLPX562M050A7P3
JLCPCB Part #
C3722860
Package
Plugin,D22xL4mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 22mm 3.26A@120Hz 3000hrs@85℃ 4mm 50V 5600uF 83mΩ@120Hz ±20% 插件,D22xL4mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS