383LX153M080N082
MFR.Part #
383LX153M080N082
JLCPCB Part #
C3722851
Package
Plugin,D40xL80mm
Description
-40℃~+105℃ 15000uF 3000hrs@105℃ 40mm 80V 80mm ±20% 插件,D40xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS