381LR222M200A052
MFR.Part #
381LR222M200A052
JLCPCB Part #
C3722811
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3000hrs@105℃ 35mm 4.12A@120Hz 52mm 66mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS