ESMH451VNN271MA35U
MFR.Part #
ESMH451VNN271MA35U
JLCPCB Part #
C3722805
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-25℃~+85℃ 1.73A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 270uF 35mm 37mm 450V 921mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS